Na trhu jsme od roku 2012, ale v polygrafii působíme od roku 1993. Za celou svoji pracovní kariéru jsme prošli mnoha pozicemi od tiskařů přes managery kvality, tiskové instruktory, až po vedoucí pracovníky celých provozů a obchodě. Založení vlastní firmy bylo jen logickým vyústěním profesního života, protože jsme chtěli plně realizovat náš pohled na směřování v tomto oboru bez kompromisů, do kterých nás nutila práce ve velké korporaci.

 

Mezi naše hlavní pilíře, na kterých stavíme úspěch naší firmy, patří ...

KVALITA

 

Zaměřili jsme se na výrobu produktů špičkové kvality. Toto dosahujeme investicemi do HIGH TECH technologií, použitím kvalitních a prověřených materiálů, důsledným systémem kontroly kvality během výrobního procesu. Naši zaměstnanci jsou specialisty v tomto oboru a neustále se vzdělávají.

 

RYCHLOST

 

Vnímáme, že v dnešním světě informačních technologií musíte konkurovat nejen špičkovou kvalitou, ale i rychlostí, s jakou dokážeme dodat produkt zákazníkovi od jeho objednání. Vše máme založené na strojovém vybavení a systému řízení výroby, který je maximálně automatizován. Díky tomuto dokážeme dodat hotové produkty ve špičkové kvalitě v tak krátkém oproti našim konkurentům.

 

INOVACE

 

Neustále sledujeme trendy v oboru a investujeme do nových technologií, abychom Vám mohli nabídnout špičkový produkt, se kterým budete i Vy krok před svojí konkurencí.

 

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

 

Každý zákazník má rozdílné potřeby a tak k tomu i přistupujeme. Vymýšlíme řešení, která fungují ve vašem oboru podnikání, jsou působivá, ale zároveň dávají ekonomický smysl. Vždy se vyplatí, konzultovat své potřeby s odborníkem v daném oboru, protože Vám dokážeme přinést jiný pohled na věc a díky zkušenostem i ušetřit peníze a přitom dodat plně funkční řešení.